Pergole Tente Sistemleri

Pergole Tente Sistemleri olarak da bilinen raylı sistemler, özel kalıplarda üretimi yapılan tente çeşitleridir. Kapladığı alanda sabit olup, ray sistemin üzerindeki rulmanların hareketi sayesinde açılıp kapandığı için raylı tente ismini almıştır. Çok farklı modellerde, farklı üretim malzemeleri kullanılarak imalatı mümkündür. Talep doğrultusunda metal aksam üzeri ahşap ile kapatılabilir ya da metal ferforje ile kaplanabilir. Kullanım alanları genellikle cafe, restaurant olarak bilinse de, raylı sistemler, varenda ve teras kapamalarında yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Kullanımı için yapı ruhsatı gerektirmeyen raylı sistemler, tamamı otomatik açılır kapanır olup, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlamaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen tente sistemidir. Otomatik ve motorlu olmaları kullanım kolaylığı açısından oldukça önemlidir. Ayrıca talep doğrultusunda uzaktan kumandalı olarak da imalatı mümkündür. Kullanılan ledli ışık sistemi ile kullanılacağı mekana uygun aydınlatma olanağı sunmaktadır. Sistem komple eksersüzyon alüminyum olup epoksi polyester boyalıdır. Hiçbir ek ahşap veya çelik konstrüksiyona ihtiyaç duymadan kendi orjinal aksıyla statik taşıma mukavemetine sahiptir.

Raylı Sistemlerde;

· Yüzey malzemesi gelişmiş PVC bloklardan oluşmaktadır, · Her türlü hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmeme özelliğine sahip Blockout pyc kumaş kullanılmaktadır, · Sistem birleşim alanları estetik görünümlü özel su oluklu alüminyumdur, · Zemin bağlantı profilleri 120 x 80 alüminyum profilden oluşmaktadır, · Saatte 90 km/h hızla esen rüzgara ve ortalama 30cm’lik kar kalınlığına karşı dayanıklıdır, · Çatılara ve demir konstrüksiyon sistemlerine kolay montaj edilebilmektedir, · Paslanmaz İnox bağlantı sac vida ve pimleri kullanılmaktadır, · Uzaktan kumandalı motor desteği bulunmaktadır, · Her türlü renk seçeneği mevcuttur.

+90 [312] 395 84 45

Bu sitedeki Hisar Çadır Tente ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Hisar Çadır Tente ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Hisar Çadır Tente izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Hisar Çadır Tente haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hisar Çadır Tente tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.