Mafsallı Tente

Her mevsim kullanılabilir olması sebebiyle evlerde ve işletmelerde tercih edilmektedir. Duvara veya tavana monte edilebilir ve tek tarafa doğru açılır. Evlerde güneşli havanın, yağmurun tadını balkonunuzda, terasınızda çıkarabilmenize olanak sağlar. Ayrıca restaurantlarda, cafelerde ve işletmelerde kısacası aklınıza gelebilecek tüm mekanlarda kullanılmaktadır. Manuel ve kumandalı sistemi ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlaması da cabasıdır. Hisar Çadır farkıyla sahip olacağınız 1000 farklı ithal kumaş seçeneği ile mafsallı tenteniz, kullanılacağı her ortamda estetiğiyle fark yaratacaktır.

Mafsallı Tente Teknik Özellikleri

· Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar kullanılmaktadır. · Alüminyum ekstruzyon profiller kullanılmaktadır. · Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. · 150, 200, 250, 300, 350 cm ileri açılabilmektedir. · 200-650 cm genişliğe kadar tek parça yapılabilmektedir. · 45 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim verilebilmektedir. · Manuel veya uzaktan kumandalı SOMFY / BECKER motor ile desteklenebilmektedir. · Rüzgar ve güneş sensörü seçenekleri eklenebilmektedir. · 1000 farklı renk ve desen seçeneği mevcuttur. · Kullanılan kumaş 5 yıl garanti kapsamındadır.

+90 [312] 395 84 45

Bu sitedeki Hisar Çadır Tente ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Hisar Çadır Tente ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Hisar Çadır Tente izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Hisar Çadır Tente haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hisar Çadır Tente tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.