Endüstriyel Çadır

Hisar Çardır, endüstriyel çadır sektöründe edindiği tecrübe ve bilgi birikimini koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteriyle buluşturmaya devam etmektedir. Çok amaçlı olarak kullanılabilen ve kısa süre içinde kolay kurulumu ile kullanıma hazır hale gelen endüstriyel çadırlar, açık hava şartlarında şiddetli rüzgara ve doğal afetlere karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca ısı ve nem yalıtımı sayesinde ısının dışarıya çıkmasını engelleyen teknolojisi ile sayesinde tercih sebebi olmaktadır. Çelik profil ile imal edilen konstrüksiyon çadırlar her iki tarafı PVC kaplı yüksek kalite polyester kumaşta imal edilmektedir. Ayrıca ihtiyaç ve talep doğrultusunda yapıya özel aksesuarlar, kapılar, açılabilir paneller ile anahtar teslim çözümleri ile teslim edilebilir. Ayrıca ışık geçirgen özel kumaşlar ile kullanılan çadırlarımız gün ışığından maksimum fayda sağlamasına imkân verdiğinden elektrik kullanımı konusunda ciddi tasarruf sağlamaktadır.

Endüstriyel çadırların başlıca kullanım alanlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

• Üretim • Tamir – Bakım • Lojistik • Liman ve Gümrük Operasyonları • Hayvan Barınakları • Taşınabilir Ofis veya Konaklama Alanları

+90 [312] 395 84 45

Bu sitedeki Hisar Çadır Tente ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Hisar Çadır Tente ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Hisar Çadır Tente izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Hisar Çadır Tente haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hisar Çadır Tente tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.